OZNÁMENÍ z 19. července 2020
16. neděle v mezidobí)

OZNÁMENÍ z 26. července 2020
(17. neděle v mezidobí)

Ve středu 22. července je svátek sv. Marie Magdalény. Po mši sv. se pomodlíme litanie k sv. Šarbelovi.
Ve čtvrtek 23. července je svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy.
V pátek 24. července je památka sv. Šarbela Machlúfa, kněze a řeholníka.
Ve středu 29. července je památka sv Marty.
V pátek 31. července je památka sv. Ignáce z Loyoly, kněze a řeholníka.

POZOR !

vzhledem k novým vládním nařízením je třeba opět nasadit roušky; v naší farnosti se to týká především mše sv. v 10.00 hod v kostele Nanebevzetí Panny Marie, kde bývá přes sto osob.
V ostatních kostelích doporučuji nosit roušky také, ale není to povinnost.

Dále je vhodné si desinfikovat ruce při příchodu do kostela.

Během letních prázdnin (1.7.-31.8.) NEBUDOU pravidelné čtvrteční adorace; dále NEBUDOU slaveny: ranní mše sv. ve středu u P. Marie, odpolední páteční mše sv. ve Vrapicích, ranní latinské mše sv. u P. Marie (1. a 3. sobota v měsíci) ani odpolední sobotní mše sv. v Kročehlavech (2. sobota v měsíci).

Vážení a milí přátelé,

sestry a bratři v XP,

POZOR !

V ostatních kostelích doporučuji nosit roušky také, ale není to povinnost.

Dále je vhodné si desinfikovat ruce při příchodu do kostela.

v příštím týdnu si budeme připomínat mj. sv. Šarbela Machlúfa, podivuhodného světce východní katolické maronitské církve.

V našich kostelích naleznete nové modlitební knížky, které mohou pomoci vašemu životu modlitby a nebo je třeba můžete věnovat jako dárek. Plná cena je 199 Kč.

Požehnané letní dny!

P. Martin