OZNÁMENÍ ze 4. listopadu 2018

(31. neděle v mezidobí)

--------------------------------------------------------------
  • Dnes (v neděli) 4. listopadu zveme do kostela Nanebevzetí P. Marie od 17.00 hod na Mozartovo Requiem. Koncert pořádá město a vstupné činí 100 Kč.
  • V úterý 6. listopadu zveme od 19.00 hod na Arciděkanství na přednášku o starokřesťanských herezích, která proběhne v rámci pravidelného katechumenátu.
  • Ve středu 7. listopadu zveme od 19.00 hod na Arciděkanství na společenství dospělých.
  • Ve čtvrtek 8. listopadu bude od 19.00 hod pravidelná adorace v kostele Nanebevzetí P. Marie.
  • Ve čtvrtek 15. listopadu zveme od 20.00 hod na Arciděkanství na přednášku JUDr. Marie Kolářové, ThD., kancléřky pražského arcibiskupství, s názvem Domácí násilí a křesťanská rodina.
  • Na listopad roku 2019 je předběžně plánována farní pouť do Sv. země. Případní zájemci se mohou hlásit v sakristii.

starší oznámení