OZNÁMENÍ ze 17. března 2019

(2. neděle postní)

• V pondělí 18. března bude kromě večerní mše sv. v Kročehlavech slavena i školní mše sv. v 8.05 hod.
  • V úterý 19. března je slavnost sv. Josefa, snoubence P. Marie. Bude slavena ranní mše sv. v 6.45 hod u P. Marie.
  • V sobotu 23. března proběhne od 19.00 hod v kostele Nanebevzetí Panny Marie modlitební vigilie u příležitosti dne Misionářů-mučedníků. Pomodlíme se křížovou cestu, připomeneme si postavu sv. Oscara Romera a zavražděné misionáře z minulého roku.
  • V pondělí 18. března zve ZCŠMR na Den otevřených dveří. Bližší informace na nástěnkách.
  • V pondělí 18. března zveme na modlitbu chval tancem a zpěvem pro ženy od 20.15 hod na arciděkanství.
  • Ve středu 20. března zveme na arciděkanství na setkání Misijního klubka dětí od 15.00 hod.
  • Ve čtvrtek 21. března zveme na pravidelnou adoraci od 19.00 hod do kostela Nanebevzetí Panny Marie.
  • Ve čtvrtek 21. března zveme od 20.00 hod na arciděkanství na přednášku o. Jaroslava Brože, docenta biblických věd KTF UK, na téma Nebezpečí ezoteriky a okultismu.
  • Během pátků postní doby se modlíme pobožnost křížové cesty, a to po mši sv. v Vrapicích a přede mší sv.v Kročehlavech. Zveme i na mimořádnou křížovou cestu pro děti v pátek 22. března od 14.30 hod do kostela Nanebevzetí P. Marie.
  • V sobotu 30. března proběhne postní duchovní obnova farnosti.
  • Prosíme ochotné farníky o zasílání příspěvků do velikonočního vydání farního časopisu Naděje, nejlépe na adresu martin.chleborad@gmail.com . Uzávěrka příspěvků je 7. dubna. Děkujeme.

starší oznámení