OZNÁMENÍ ze 16. února 2019
(6. neděle v mezidobí)

V pondělí 17. února mimořádně nebude slavena školní mše sv. v 8.05 hod v Kročehlavech (náhradní termín školní mše sv. bude 26. února).
V sobotu 22. února je svátek Stolce sv. Petra. Mimořádná mše sv. bude slavena v 8.00 hod u P. Marie. Po ranní i večerní mši sv. budou následovat litanie pomazání olejem sv. Šarbela.

V sobotu 28. března proběhne v naší farnosti postní duchovní obnova, kterou povede otec Prokop Siostrzonek; břevnovský arciopat.
V říjnu letošního roku zveme na farní pouť po mariánských poutních místech Evropy (Lurdy, Fatima, La Salette). Bližší informace jsou na nástěnkách. Přihlášky jsou k dispozici v sakristii. Zálohu 5.000 Kč je nutné uhradit do 20. února.
V neděli 21. června během mše sv. v 10.00 hod proběhne v naší farnosti První svaté přijímání dětí. Prosíme rodiče, aby své děti přihlásili v sakristii.

zpět na hlavní stránku

starší oznámení