OZNÁMENÍ z 8. prosince 2019
(2. neděle adventní)

V pondělí 9. prosince je slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie; kromě večerní mše sv. v Kročehlavech bude slavena i mše sv. v 6.45 u P. Marie.
Ve čtvrtek 12. prosince je památka Panny Marie Guadalupské.
V pátek 13. prosince je památka sv. Lucie, panny a mučednice.
V sobotu 14. prosince je památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve. Mše sv. za nenarozené děti a pro život bude slavena v 16.00 hod v Kročehlavech.
V neděli 15. prosince bude mše sv. u P. Marie s kytarovým doprovodem; po mši sv. proběhne adventní jarmark.

• Dnes (v neděli 8. prosince) bude možnost přijmout sv. smíření mezi 17.00-19.00 hod na faře-arciděkanství.
  • V úterý 10. prosince zveme od 19.00 hod na faru-arciděkanství na přednášku MUDr. V. Keclíkové a G. Suchlové, DiS, na téma Zákon o eutanázii na prahu Poslanecké sněmovny.
  • Ve středu 11. prosince zve ZCŠMR na den otevřených dveří; bližší informace na nástěnkách.
  • Ve čtvrtek 12. prosince zveme po pravidelné adoraci na přednášku o zjevení Panny Marie v Guadalupe; ve 20.00 hod na faře-arciděkanství.
  • V sobotu 14. prosince proběhne farní adventní duchovní obnova v klášteře bosých karmelitánů ve Slaném vedená generálním vikářem o. biskupem Zdeňkem Wasserbauerem.
  • V sobotu 14. prosince začíná novéna k sv. Damiánovi de Veuster, přezdívanému Otec malomocných, jako příprava na přednášku zástupců Likvidace lepry, která proběhne 22. prosince po mši sv. u P. Marie. Několik výtisků novény je k dispozici u tiskovin vzadu v kostele.

Adventní rekolekce - zde

zpět na hlavní stránku