OZNÁMENÍ ze 14. ledna 2018
(2. neděle v liturgickém mezidobí)

• V pondělí 15. ledna bude slavena školní mše sv., a to od 8.05 hod v Kročehlavech. Farníci jsou srdečně zváni.

• Ve středu 17. ledna je památka sv. Antonína, opata.

• Ve čtvrtek 18. ledna je památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů; mše sv. bude slavena v 6.45 hod v kostele Nanebevzetí Panny Marie. V 18.00 hod zveme na ekumenickou bohoslužbu slova k sv. Floriánovi.

• Příští neděle je třetí v měsíci; mše sv. v 10.00 hod v kostele Nanebevzetí Panny Marie bude s kytarovým doprovodem. Po mši sv. zveme na farní kávu na arciděkanství.

• Ve čtvrtek 18. ledna zveme na besedu o křesťanských církvích a o ekumenismu, a to od 20.00 hod (po adoraci) na arciděkanství. Hosty budou i představitelé křesťanských církví na Kladně.

• V pátek 19. ledna proběhne na arciděkanství od 15.00 hod Misijní klubko dětí.

starší oznámení