OZNÁMENÍ z 19. listopadu 2017
(33. neděle v mezidobí – 1. Světový den chudých)

• V úterý 21. listopadu je památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě; kromě večerní mše sv. u sv. Floriána bude slavena i mše sv. v 6.45 v kostele Nanebevzetí Panny Marie.
  • Ve středu 22. listopadu je památka sv. Cecílie, panny a mučednice.
  • V pátek 24. listopadu je památka sv. Ondřeje Dung-Laca, kněze a druhů, vietnamských mučedníků.
  • V neděli 26. listopadu je slavnost Ježíše Krista Krále.
  • Srdečně zveme na čtvrtek 23. listopadu; pozvání přijala paní Ludmila Böhmová z o.p.s. Siriri, která promluví na téma „… a proč by se vlastně mělo pomáhat na druhém konci světa?“. Beseda proběhne ve 20.00 hod na arciděkanství.
  • Úklid v kostele sv. Mikuláše v Hnidousích proběhne v sobotu 25. listopadu 2017 od 8.00 hodin.
  • Pořádáme farní zimní dovolenou v Mariánu v Janských Lázních o jarních prázdninách ve dnech 24. února -  3. března 2018. Přihlásit se je možné ještě dnes v zákristii, a to se zálohou 1000,- Kč pro dospělého a 500,- Kč pro dítě.
  • V sobotu 2. prosince proběhne od 14.00 hod na arciděkanství výroba adventních věnců. Prosíme zájemce, aby se hlásili v zákristii. Podrobnosti naleznete na nástěnkách.
  • V sobotu 9. prosince proběhne adventní farní rekolekce, kterou povede P. Jan Poříz OCD, převor kláštera ve Slaném. Duchovní obnova se uskuteční na arciděkanství; začneme v 9.00 hod a ukončíme mší sv. ve 12.00 hod. Během rekolekce bude příležitost přijmout sv. smíření.
  • Prosíme ochotné farníky o příspěvky do farního časopisu Naděje. Nejlépe do konce listopadu. Příspěvky zasílejte na adresu martin.chleborad@gmail.com ve formátu Word.

starší oznámení